Çocuklar İçin Yüzme

 Yüzme eğitimlerimiz yaz yüzme ve kış yüzme olarak planlanmaktadır. Yüzme okulu yaş aralığı 5-15 yaş arası çocukları kapsamaktadır. 16 yaş ve üzeri kişilerde yeterli sayı oluşması halinde eğitim verilmektedir. Yüzme kurslarına katılan sporcularımız yaşları ve yüzme seviyelerine göre gruplara ayrılmaktadır. 

 Temel ve teknik eğitimlerini başarıyla tamamlayarak belirli bir seviyeye ulaşmış, yetenekli görülen çocuklar altyapı grubuna dahil edilirler. Bu aşamada çocuklara antrenman programları uygulatılarak, sporculuk kültürü aşılanır. Amacımız kulübümüzün alt yapısını oluşturabilecek lisanslı sporcular yetiştirmektir. Yetiştirdiğimiz sporcular yüzme faaliyetlerinde kulübümüzü temsil edeceklerdir. 1 antrenör ve 1 yardımcı antrenör önderliğinde çocukların yaş ve yüzme seviyelerine göre sınıf sayısı oluşturmaktadır. Bu sınıflar 8 ile 10 kişi arasında değişmektedir.

PROGRAMLARIMIZ

YAZ OKULU KIŞ OKULU

- Yaz yüzme okulu programımız eğitim öğretim sezonu tamamlandıktan sonra
kulübümüz tarafından belirlenen bir tarihte başlamaktadır.
- Yaz okulumuz hafta içi ve hafta sonu olarak planlanmıştır.

- Kış yüzme okulumuz eğitim öğretim sezonu başladıktan sonra planlanmaktadır.
- Kış okulumuz hafta içi ve hafta sonu olarak planlanmıştır.
- Kış okulumuz eğitim öğretim saatlerine göre düzenlenmiştir.

Çocuklarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmeleri için spor sevgisi, spor yapma alışkanlığı ve aktif bir yaşam sürme alışkanlığı kazanmaları gerektiğine inanıyoruz. 
Bunu sağlamak adına çocuklar için eğlenceli, heyecanlı ve başarı hissiyle donatılmış bir ortam sağlanmaktadır. 

 

Gerekli Malzemeler

- Mayo (Erkekler Short Kullanabilir)
- Bone ve Tişört(ücret karşılığında kulübümüzden temin edilecektir)
- Yüzücü Gözlüğü ( isteğe bağlı )
- Havlu veya Bornoz
- Terlik (Dışarıda Kullanılmamış)
 

Ücretler için tıklayınız.

 
 
Gebze Yüzme, gebze yüzme kulübü, yüzücü, Ahmet Tekke,gebze yüzme kursu,gebze yüzme dersi,darıca yüzme kursu,cayırova yüzme kursu,gebze yüzme havuzları,gebze olimpik havuzu,gebze kapalı havuz, olimpik havuz,gebze kış yüzme okulu,gebze yaz yüzme okulu,gebze yaz yüzme kursu,darıca yüzme okulu,yüzme kursu fiyatları,dilovası yüzme kursu,gebze büyüklere yüzme dersleri,kocaeli yüzme kursu,çayırova yüzme kursu, dilovası yüzme kursu,dilovası yüzme havuzu,gebze yüzme havuzu,kocaeli yüzme havuzu,darıca yüzme havuzu,çayırova yüzme havuzu