0541 640 11 41 Güzeller Mahallesi Şehit Mevlüt Duru Caddesi No: 4 Gebze/KOCAELİ 08:00 am – 22:00 pm
GEBZE YÜZME KURSU
Anasayfa / Kurslar / Çocuklar İçin Yüzme

Çocuklar İçin Yüzme

     Yüzme çalışmalarımız Gebze Olimpik kapalı yüzme havuzunda ve anlaşmalı olduğumuz özel yüzme havuzlarında 12 ay boyunca haftanın her günü sabah 08.00 akşam 20.00 saatleri arası planlanmaktadır.

     Yüzme kursu yaş aralığı 05-15 yaş arası çocukları kapsamaktadır. Yüzme kursuna katılan kursiyer ve sporcularımız yaşlarına ve yüzme bilme seviyelerine göre gruplara ayrılmaktadır. 

     Temel ve teknik eğitimlerini başarıyla tamamlayıp belirli bir seviyeye ulaşmış, yetenekli görülen çocuklar kulübümüzün altyapı grubuna dâhil edilirler.

     Yaş gruplarında çocuklara antrenman programları uygulatılarak performans gelişimleri sağlanır. Kulüp antrenörünün uygun görmesi halinde öğrenciye yüzme lisans çıkartılarak sporcu olması sağlanmış olunur.

     Amacımız; kulübümüzün alt yapısını oluşturabilecek spor kültürü almış ahlaklı, rakibine saygılı, yetenekli, çalışkan, başarılı sporcular yetiştirmektir.

     Çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmeleri için spor yapma alışkanlığı içerisinde olmaları gerektiğine inanıyoruz.

 

     05-10 yaş arası bir grupta toplam öğrenci sayısı 8 kişi ile sınırlandırılmıştır.

     11-15 yaş arası bir grupta toplam öğrenci sayısı 12 kişi ile sınırlandırılmıştır.

 

     Gerekli Malzemeler

     1 - Mayo
     2 - Bone (kulübümüzden ücret karşılığında alınacaktır)
     3- Yüzücü Gözlüğü
     4 - Havlu veya Bornoz
     5 - Terlik (Dışarıda Kullanılmamış)

 

Ücretler için tıklayınız.